IyibirNet Web AJANS - Web Tasar?m - Web Güvenlik - Seo - Backlink

Dünya Sizi Burada Gördügü Gibi TANIR

WEB TASARIM & SEO HİZMETLERİ

Firmanız için, dijital dünyada ön plana çıkan, etkileyici, size özel mobil uyumlu web siteleri tasarlıyoruz.

PAKETLERIMIZ

Kurumsal Paket

999

  1 Domain

  Sinirsiz Depolama

  25 Gb Trafik

  Sinirsiz E-Posta

  Sinirsiz Sayfa

  Sinirsiz Renk Yönetimi

  Sektöre Göre Web Tasarim

Esnaf Paketi

699

  1 Domain

  100 GB Depolama

  10 GB Trafik

  10 E-Posta

  Sinirsiz Sayfa

  Sinirsiz  Renk Yönetimi

  Sektöre Göre Web Tasarim    

Baslangic Paketi

399

  1 Domain

  5 GB Trafik

  70 GB Depolama

  5 E-Posta

  Sinirsiz  Sayfa Ekleme


İstediğiniz paketi bulamadınız mı? Tüm paketlerimizi inceleyin.

TASARIMLARIMIZIN OZELLIKLERINDEN BIR KACI

KOLAY SİPARİŞ FORMU

Tüm hizmet ve yazılımlarımızı üye olarak satın alabilir ve üyelik panelinizden tüm siparişlerinizi kontrol edebilirsiniz. Destek sistemi ile 7/24 destek talebi oluşturup sorunlarınızı hızlıca çözebilirsiniz.

% 100 ADMİN KONTROLÜ

Kendi geliştirdiğimiz tam kontrole sahip %100 türkçe olarak kolay kontrol edilecek şekilde kodladığımız yönetim paneli ile bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan kolayca yönetebilirsiniz.

TEKNOLOJİ

Tüm yazılımlarımız PHP PDO olarak kodlanmış yeni nesil kodlama kullanılmıştır bu sayede en son sürüm olan Php 7 üzeri versiyonlarda yazılımınız performanslı bir şekilde çalışacaktır.

AYRICALIKLI DESTEK

Her türlü sorunlarınıza 7/24 canlı destekten yanıt alabilir, müdahale gereken her türlü işlem için üyelik panelinizden destek bildirimi atabilirsiniz.

ANINDA HİZMET

Yazılım satışında satın alım sonrası anında dosya gönderimi yapılmaktadır. Web tasarım hizmeti satın alan müşteri siteleri aynı gün kurulup 3 iş gününde tamamlanarak teslim edilmektedir.

MODÜLER YAPI

Gelişmiş yazılımlarımızın alt yapısını sürekli yenilenebilir ve özellik eklenebilir olarak inşa edilmiştir isteyeceğiniz herhangi bir değişikliği uzman ekibimizden talep edebilirsiniz.

SİSTEM TAKİBİ

Web sitenizde oluşabilecek her türlü sorunda destek ekibimiz anında müdahale edecek şekilde düzenli olarak web siteleri kontrol edilmektedir. Sunucunuz 7/24 korunur.

İÇERİK GİRİŞİ

Hepsi bir arada paketlerinden alan müşterilerimizi tüm içerikleri uzman ekibimiz tarafından detaylıca girilerek teslim edilecektir. Sektörünüze özel basit düzenlemelere ücret ödemezsiniz

TEK SEFER ÖDEME SİSTEMİ

Tüm yazılım satışı ve web tasarım hizmetimizde tek ödeme yapıp sınırsız kullanabilirsiniz web tasarım hizmeti alan müşterilerimiz sadece alan adı ve hosting yenileme ücreti ödeyecektir.

PROJELERIMIZ

Sistemlerimizin en son yazılım teknolojileri olan PHP MYSQL PDO HTML5 BOOTSTRAP yapısı kullanılarak arama motorlarının istediği özellikleri standart olarak sunan kendi alt yapımız ile kodladık.

Her sektöre özel farklı tasarım ve modüller kullanarak inşaa ediyoruz.

TÜM PROJELER
CALISTIGIMIZ FIRMALAR

MÜŞTERİ

YAZILIM

AKTİF SİTE

TECRÜBE

MÜSTERI YORUMLARI
BLOG / DUYURU